Slunečná terasa - Hlavní strana

SLUNEČNÁ TERASA - ZASTÁVKA

LOKALITA - OBEC ZASTÁVKA

Obec Zastávka najdete asi 19 kilometrů západně od Brna. Obec je snadno dostupná dálnici D1 v obou směrech Brno-Praha (Exit 182 Kývalka - 5km, Exit 178 Ostrovačice - 8 km, Exit 162 Velká Bíteš - 10 km). Obcí prochází také silniční komunikace I. třídy č. 23 na trase Brno - České Budějovice. Cesta vlastním autem tak trvá kolem 15 minut. Obec Zastávka je také součástí Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje, čímž je zajištěna její výborná dostupnost přímo do centra metropole, ale i do dalších měst a obcí na jihu Moravy.

V obci jsou komplexně zajištěny služby pro obyvatele - obchody, průmysl, zdravotnictví, dopravní uzel autobusové a vlakové dopravy, školství.

Lokalita Zastávky je velmi vhodná pro podnikatelské subjekty, kteří pro svoji činnost nepotřebují umístění svých provozoven v centru velkých měst, ale zároveň vyžadují dobrou dostupnost do center obchodu, kterým Brno je. Výhodou pro ně je bezproblémový dosah na rychlostní silniční či vlakovou dopravu a zároveň klidné prostředí uprostřed zeleně a lesů.